LU FASHION

Impressum

Siedziba firmy:
LAWENDER EMILIA BOKINIEC
ul. Nowosielska 47
15-617 Białystok, Polska
NIP 5422975206

Email: contact@lufashion.pl
Telefon: +48 690 166 806

Zarząd:
Emilia Bokiniec
ul. Nowosielska 47
15-617 Białystok, Polska

Odpowiedzialny za treść:
Emilia Bokiniec
ul. Nowosielska 47
15-617 Białystok, Polska

Wyłączenia odpowiedzialności
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie loga, podpisy firmowe i ilustracje podlegają bez ograniczeń prawom autorskim, prawom do zdjęć i znakom towarowym właścicieli/źródeł i nie mogą być wykorzystywane przez użytkowników tej witryny do własnych celów jakiegokolwiek rodzaju. Marki: Przedstawione marki są zarejestrowanymi markami (znakami towarowymi) odpowiednich producentów i są przez nich chronione.

Pliki są pobierane na własne ryzyko użytkownika. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody, które mogą wystąpić bezpośrednio lub pośrednio w wyniku pobrania lub wykorzystania tych plików danych.

Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których zawartość nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy udzielić żadnej gwarancji na te treści. Właściwy dostawca lub operator ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawartość takich stron, do których prowadzą łącza. Witryny, do których prowadzą łącza, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia przepisów prawa w momencie tworzenia linków. W momencie tworzenia linków nie były widoczne żadne nielegalne treści. Stałe sprawdzanie zawartości jest jednak nieuzasadnione bez wyraźnego podejrzenia naruszenia prawa. W przypadku ujawnienia naruszeń prawa takie linki zostaną natychmiast usunięte.

Treść naszych własnych stron internetowych została starannie opracowana, mimo to może zawierać błędy. Możemy nie ponosić za nie odpowiedzialności. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt. Jesteśmy wdzięczni za informacje o ewentualnych błędach, jakie mogą występować na naszych stronach internetowych.

Prawa autorskie
Właścicielem majątkowych praw autorskich do tekstów oraz projektu graficznego serwisu jest LAWENDER EMILIA BOKINIEC wraz z wymienionymi z nazwiska współautorami.

Zamieszczone w serwisie teksty, zdjęcia i grafiki można pobierać i drukować wyłącznie na użytek prywatny i niekomercyjny. Część zdjęć zaczerpnięto z zasobów otwartej encyklopedii „Wikipedia“ oraz platformy „Freepik Content”. Są one dostępne na zasadach wolnej dokumentacji (GNU Free Documentation License), z zachowaniem informacji o źródle i autorach oryginału.

Uwaga redakcyjna
W trosce o czytelność serwisu lufashion.pl, większość tekstów zredagowano z użyciem form męskich i męskoosobowych. Oczywiście wszystkie treści serwisu adresowane są w jednakowym stopniu do przedstawicieli obu płci.

NAPISZ DO NAS
1
💬 LIVE CHAT
Scan the code
Witamy serdecznie 👋
Tutaj Team LU FASHION.
Jak możemy pomóc?